Sefer GÜNEŞ (Milli Takım Antrenörü)

Simit satıcılığından Milli  Antrenörlüğe;

ASLINDA ; spor beni seçti veya çağırdı desek yanlış olmaz, simit satıyordum ‘1988’, yol üstünde bir mekanda kalabalık insan topluluğu camlardan taşmış birazda gürültülü içeri girip simit satacağım gayem bu içeri girdim ve taekwon do ile tanıştım. 10 yaşında bir çocuk için çok zorlu bir süreç başladı. Ailem izin vermedi, kaçak gittim, aidatlarını simit satarak ayakkabı boyayarak çıkarttım. Taekwon do kıyafeti alabilmek için 44 gün simit sattım, biriktirdim. Sonra madalyalar gelmeye başladı, ailemin o zaman haberi oldu. Sağlık meslek lisesini kazandım, Sağlık memuru oldum, çeşitli hastanelerde çalıştım üniversite yıllarımda da spora devam ettim, değişik sporlarla da tanıştım sonuçta uzak doğu dövüş sporlarıydı karate,nanbudo vs spor yaparken sporcuda yetiştirmem gerekti, küçük bir ilçedeydim sporcu olarak çok insan vardı ama sporcu, antrenör, hakem yetiştiren yoktu. Bende sporcu yetiştirmeye başladım,2001 yılında ilk salonum oldu. Belediye destek vermişti. O andan itibaren antrenör olarak daha hızlı bir yol kat etmeye başladım ve kendimi antrenör olarak daha iyi yetiştirmeye çalıştım sporcu sayısı arttıkça yanıma yardımcı antrenörler yetiştirdim, hakemimiz azdı hakemde yetiştirdim eğittim şimdi geriye dönüp baktığımda 15,000 sporcu,178 antrenör, 265 hakem yetiştirmişim halen antrenörlük yapan eski öğrencilerim var, sporcuların kalitesi artınca federasyonlarda Milli  Takımlarda görmek istediler gerek sporcu gerek antrenör olarak TÜRKİYE’ yi yurt dışında temsil görevini üstlenen bir antrenör olarak MİLLİ ANTRENÖRLÜK gurur verici oldu eserlerimizi süsledi. Halen ülkemizin temsili için sporcular, antrenörler, hakemler yetiştirmeye devam ediyorum, farklı federasyonların yönetim kadrolarında görevlerim var, Bursa’da birkaç şube ile ülkeme hizmet etmeye devam ediyorum.

Kick Boks, Taekwondo, Wushu, Karete branşlarında üst düzey sporcu, hakem ve antrenördür.

Yine federasyonların yönetim ve kurullarında üyeyim.

Milli Gençlik Derneği Nilüfer İlçe Başkanıyım.

Bizim Salon Gençlik ve Spor Kulübü Başkanıyım.

Gerek özel derslerle gerekse grup antrenmanlarıyla hizmet etmeye devam etmekteyim.

Turhal Belediye Spor Kulubü
Antrenör, Hakem
1990 – 2010

BİZİM SALON
Patron, Milli Antrenör, Hakem
2011 yılından bu yana BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’nde antrenörlük yaşantıma devam etmekteyim.  Daha önce Turhal Belediye Spor kulübünde çalışmaktaydım.  Kick BoksTaekwon do, Wushu ve Boks dallarında eğitim vermekteyim. 15.000‘e aşkın sporcu yetiştirdim. Milli takımlara hizmet ettim. Milli takımlara hizmet eden sporcular yetiştirdim. Hayatta ki gayem insanlığa ve Türkiye Cumhuriyeti’ne en iyi şekilde hizmet etmektir.

BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ‘ nde  grup antrenmanları kişilerin yaşlarına ve özelliklerine göre belirlenir, özel antrenmanlar ise kişinin isteğine bağlı olarak opsiyonel olarak programlanır. Böylelikle her kesime hitap edebilmekteyim. 

EĞİTİMLERİM;

Turhal Sağlık Meslek Lisesi - Sağlık Memurluğu
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - Ziraat Fakültesi
Yozgat Üniversitesi-Fen Edebiyat Fakültesi
Uludağ Üniversitesi-Teknik Bilimler Fakültesi

SERTİFİKALARIM;

İngilizce , Bilgisayar, Fizik Terapisti, Sporcu Psikolojisi Ve Anatomisi

İLGİ ALANLARIM

Özellikle kitap okumak ve yeni bilgiler edinmek, matematik, fizik, spor yapmak ve problem çözmek …

İLETİŞİM BİLGİLERİM;

Cumhuriyet mahallesi,Fırat sokak,pera plaza iş hanı 2/35 Nilüfer / Bursa / Turkey (Podyum park yanı)
Email: sefergunes@hotmail.com
Telefon: 0545 218 78 58
Doğum Tarihi: 17/05/1978 

 


Facebook'ta Paylaş
Sitemizi bugün 1.233 kişi,Toplamda 1.269.413 kişi ziyaret etti.